Kupie sw20 rev2

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
dumek2010
Posty: 139
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2015, 19:10
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 156

Kupie sw20 rev2

Post autor: dumek2010 »

Jestem zainteresowany i od dłuższego czasu szukam tego autka na weekendowe wyjazdy. Interesuje mnie najlepiej rev2, bo jakos całośc wygladu lepiej mi sie komponuje. Cena rozsądna dla mnie i dla sprzedającego. Garaż juz uprzątnięty czeka, tylko ofert brak.
Awatar użytkownika
Naczelnik Imperator
Posty: 454
Rejestracja: środa 17 wrz 2014, 17:31
Model: AW11
Generacja: REV3

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: Naczelnik Imperator »

Masz do kupienia zajbistą od Kubka. Lepszej nie trafisz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kubaaa
Posty: 64
Rejestracja: środa 23 lip 2014, 10:30
Model: AW11
Generacja: REV2

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: Kubaaa »

Tą od Kubka każdy by pewnie łyknął. Ale rev2 i rev3 to różne ceny. Jest jedna w Słupsku z Danii sprowadzona. Ktoś ja oglądał nawet z forum i nie wygląda źle a cenowo wychodzi bardzo ładnie. No chyba że masz kasę to bym się nawet nie zastanawiał tylko czerwona Kubka.
dumek2010
Posty: 139
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2015, 19:10
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 156

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: dumek2010 »

Tak ta od Kubka jest piękna, ale ja takiej nie szukam. Stan jej jest BDB i to jest trochę jej problem bo cenę zbudował właśnie ten stan BDB każdego elementu. Kolega z forum zrobił ją na 99% oem a ilu z użytkowników na forum ma toyoty właśnie tak dążące do oryginału, Myślę że wielu zmieniło auto mechanicznie, felgi, trochę wnętrze, zawieche, itd a to oznacza ze wielu potrzebuje auta podatnego na zmiany a mało chce mieć 100 oem i machnęło by na porysowane troszkę felgi przetarte siedzenia lub wiedzieli ze dzięki temu zaoszczędza na swoje zmiany auta. Ba, oglądając samochód mają juz na te elementy inny plan. Sam kolega Kubek ma przecież toyote białą piękna lecz daleką od oryginału i to właśnie tą chce sobie zostawić. Ja chce auto budować, zmieniać, dbać i być zadowolony z tego co robię a nie żałować, że rozbieram oryginał.

Mam nadzieję że kolegę Kubek_Ksjz w żaden sposób nie uraziłem.

Dajcie namiar na tą z słupska bo mam tam znajomych to by obejrzeli to auto.
Awatar użytkownika
Yojimbo
Posty: 674
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 13:54
Model: AW11
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GTE

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: Yojimbo »

Złote słowa.
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: Kubek_KSJZ »

Ale co ma do rzeczy ze sprzedaje czerwona a zostawiam biala? :)
Nie chce dwoch modyfikowanych mr2 bo beda zbyt podobne do siebie a czerwona zrobilem sobie na oem bo wlasnie chcialem miec rozne samochody a to na tyle dobry egzemplarz ze warto go zrobic na orygianal w takim stanie, jesli sadzisz ze cena wynika tylko ze zrobienia jej na oem to sie mylisz ;)
Jesli chcesz modzic to oczywiscie, ze czemu nie tanszy egzemplarz, mam nadzieje ze moj kupi predzej ktos kto mysli o zoltych tablicach niz o glebie na krzywych kolach (nie twierdze, ze to Ty albo ze za to powinno sie wieszac).
Poza tym, niespecjalnie mi zalezy na sprzedazy bo jak by tak bylo to xarzaq juz by nia jezdzil bo byl zdecydowany a nie wykluczone, ze jesli sie nie bedzie dlugo sprzedawac to nie zeswapuje na beamsa czy seryjnego 3sgte 3gena ale wolabym zamienic na inna zabawke.
Awatar użytkownika
Johan
Posty: 108
Rejestracja: piątek 06 mar 2015, 18:13
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE gen3
Lokalizacja: Wawa

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: Johan »

dumek2010 pisze:Tak ta od Kubka jest piękna, ale ja takiej nie szukam. Stan jej jest BDB i to jest trochę jej problem bo cenę zbudował właśnie ten stan BDB każdego elementu. Kolega z forum zrobił ją na 99% oem a ilu z użytkowników na forum ma toyoty właśnie tak dążące do oryginału, Myślę że wielu zmieniło auto mechanicznie, felgi, trochę wnętrze, zawieche, itd a to oznacza ze wielu potrzebuje auta podatnego na zmiany a mało chce mieć 100 oem i machnęło by na porysowane troszkę felgi przetarte siedzenia lub wiedzieli ze dzięki temu zaoszczędza na swoje zmiany auta. Ba, oglądając samochód mają juz na te elementy inny plan. Sam kolega Kubek ma przecież toyote białą piękna lecz daleką od oryginału i to właśnie tą chce sobie zostawić. Ja chce auto budować, zmieniać, dbać i być zadowolony z tego co robię a nie żałować, że rozbieram oryginał.

Mam nadzieję że kolegę Kubek_Ksjz w żaden sposób nie uraziłem.

Dajcie namiar na tą z słupska bo mam tam znajomych to by obejrzeli to auto.
Czerwona rev3 ze słupska już nie aktualna, w zeszły weekend przyjechałem nią do wawy ;)
adrian110
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 16 kwie 2015, 22:39
Model: AW11
Generacja: REV3

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: adrian110 »

Johan pisze:
dumek2010 pisze:Tak ta od Kubka jest piękna, ale ja takiej nie szukam. Stan jej jest BDB i to jest trochę jej problem bo cenę zbudował właśnie ten stan BDB każdego elementu. Kolega z forum zrobił ją na 99% oem a ilu z użytkowników na forum ma toyoty właśnie tak dążące do oryginału, Myślę że wielu zmieniło auto mechanicznie, felgi, trochę wnętrze, zawieche, itd a to oznacza ze wielu potrzebuje auta podatnego na zmiany a mało chce mieć 100 oem i machnęło by na porysowane troszkę felgi przetarte siedzenia lub wiedzieli ze dzięki temu zaoszczędza na swoje zmiany auta. Ba, oglądając samochód mają juz na te elementy inny plan. Sam kolega Kubek ma przecież toyote białą piękna lecz daleką od oryginału i to właśnie tą chce sobie zostawić. Ja chce auto budować, zmieniać, dbać i być zadowolony z tego co robię a nie żałować, że rozbieram oryginał.

Mam nadzieję że kolegę Kubek_Ksjz w żaden sposób nie uraziłem.

Dajcie namiar na tą z słupska bo mam tam znajomych to by obejrzeli to auto.
Czerwona rev3 ze słupska już nie aktualna, w zeszły weekend przyjechałem nią do wawy ;)
To pochwal się nią i napisz czy było warto, bo byłeś o dzień szybszy i byłem mocno niepocieszony :evil:
Awatar użytkownika
Johan
Posty: 108
Rejestracja: piątek 06 mar 2015, 18:13
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE gen3
Lokalizacja: Wawa

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: Johan »

adrian110 pisze:
Johan pisze:
dumek2010 pisze:Tak ta od Kubka jest piękna, ale ja takiej nie szukam. Stan jej jest BDB i to jest trochę jej problem bo cenę zbudował właśnie ten stan BDB każdego elementu. Kolega z forum zrobił ją na 99% oem a ilu z użytkowników na forum ma toyoty właśnie tak dążące do oryginału, Myślę że wielu zmieniło auto mechanicznie, felgi, trochę wnętrze, zawieche, itd a to oznacza ze wielu potrzebuje auta podatnego na zmiany a mało chce mieć 100 oem i machnęło by na porysowane troszkę felgi przetarte siedzenia lub wiedzieli ze dzięki temu zaoszczędza na swoje zmiany auta. Ba, oglądając samochód mają juz na te elementy inny plan. Sam kolega Kubek ma przecież toyote białą piękna lecz daleką od oryginału i to właśnie tą chce sobie zostawić. Ja chce auto budować, zmieniać, dbać i być zadowolony z tego co robię a nie żałować, że rozbieram oryginał.

Mam nadzieję że kolegę Kubek_Ksjz w żaden sposób nie uraziłem.

Dajcie namiar na tą z słupska bo mam tam znajomych to by obejrzeli to auto.
Czerwona rev3 ze słupska już nie aktualna, w zeszły weekend przyjechałem nią do wawy ;)
To pochwal się nią i napisz czy było warto, bo byłeś o dzień szybszy i byłem mocno niepocieszony :evil:
Czym dłużej nią jechałem tym bardziej utwierdzałem się w przekonaniu że było warto jechać 540 km :) Ma parę pierdół do zrobienia typu żaróweczki w środku, popsuta antena, czy brak hamulca ręcznego, ale to się zrobi i będzie cacy ;)
adrian110
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 16 kwie 2015, 22:39
Model: AW11
Generacja: REV3

Re: Kupie sw20 rev2

Post autor: adrian110 »

To jest golas bez zbędnego obciążenia, czyli klimy, wspomagania i ABS?
ODPOWIEDZ