Kupię ZZW30

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
Oskar_B
Posty: 2
Rejestracja: piątek 23 kwie 2021, 10:09
Model: ZZW30
Silnik: Spalinowy :)

Kupię ZZW30

Post autor: Oskar_B »

Dzień dobry,
Czy ktoś z forumowiczów chciałby sprzedać swoją ZZW30? Najlepiej z terenu Śląska i sąsiednich województw. Ogłoszeń na portalach jest na tyle mało, że nawet nie podaję szczegółowych preferencji. Jedynie odpadają skrzynie SMT.
Awatar użytkownika
juras80
Posty: 130
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 12:15
Model: ZZW30 FL
Silnik: Spalinowy :)

Re: Kupię ZZW30

Post autor: juras80 »

Zdaje się, że jaworjawor rozważa sprzedanie swojej.
Oskar_B
Posty: 2
Rejestracja: piątek 23 kwie 2021, 10:09
Model: ZZW30
Silnik: Spalinowy :)

Re: Kupię ZZW30

Post autor: Oskar_B »

Dziękuję za zainteresowanie ogłoszeniem. Egzemplarz od jaworjawor jest zacny.
Awatar użytkownika
juras80
Posty: 130
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 12:15
Model: ZZW30 FL
Silnik: Spalinowy :)

Re: Kupię ZZW30

Post autor: juras80 »

Ja bym się nawet nie zastanawiał, szczególnie, że cena to jakaś kpina, ale niestety tak to wygląda. Jak chciałem ubezpieczyć MR2 na 30k PLN, to ubezpieczyciele w ogóle nie chcieli w tej kwocie zrobić oferty. Nie patrz też na to, że MR2 można kupić za kilkanaście kPLN, bo tu nie ma porównania. Jak pisałem w innym wątku, gdybym nie miał już swojej, to bym brał. I żeby nie było, z jaworjawor nie znamy się, na pewno nie osobiście i nie mam żadnego udziału w sprzedaży samochodu, po prostu widać kawał roboty, serca i pieniędzy, które włożył w ten projekt. Możesz prześledzić dokładnie cały dział jaki jest mu poświęcony. 30k to żart moim zdaniem i aż żal patrzeć, że rynkowa wartość takiego cacka jest tak niska. W moją więcej włożyłem, a ja nawet silnika nie ruszałem, nie mówiąc o innych częściach.
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: Kupię ZZW30

Post autor: tinuviel »

juras80 pisze: wtorek 08 cze 2021, 15:06 Ja bym się nawet nie zastanawiał, szczególnie, że cena to jakaś kpina, ale niestety tak to wygląda. Jak chciałem ubezpieczyć MR2 na 30k PLN, to ubezpieczyciele w ogóle nie chcieli w tej kwocie zrobić oferty. Nie patrz też na to, że MR2 można kupić za kilkanaście kPLN, bo tu nie ma porównania. Jak pisałem w innym wątku, gdybym nie miał już swojej, to bym brał. I żeby nie było, z jaworjawor nie znamy się, na pewno nie osobiście i nie mam żadnego udziału w sprzedaży samochodu, po prostu widać kawał roboty, serca i pieniędzy, które włożył w ten projekt. Możesz prześledzić dokładnie cały dział jaki jest mu poświęcony. 30k to żart moim zdaniem i aż żal patrzeć, że rynkowa wartość takiego cacka jest tak niska. W moją więcej włożyłem, a ja nawet silnika nie ruszałem, nie mówiąc o innych częściach.
Z ust wyjęte. Ja mam swoje MR2 a i tak mi Jaworowa chodzi po głowie jako druga sztuka :D Warta swojej ceny.
Awatar użytkownika
Prince-Matt
Posty: 10
Rejestracja: środa 23 cze 2021, 18:51
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FED

Re: Kupię ZZW30

Post autor: Prince-Matt »

Podepne się. Także szukam.
ODPOWIEDZ