[S] Toyota MR2 REV1

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
oskarws6
Posty: 268
Rejestracja: środa 25 cze 2014, 20:29
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE

[S] Toyota MR2 REV1

Post autor: oskarws6 »

Witam koledzy. Rozważam sprzedaż swojej MRki ( REV1 1991 rok z wargą od rev2 :) ). Ogarnałem ją tak jak trzeba i nie śpieszy mi się ze sprzedażą, jak sie sprzeda to ok, a jak nie to nie, dlatego chcę za nią 16.500 PLN do niewielkiej negocjacji (dla forumowiczów 15.500 PLN). Chcę aby kolejny właściciel też o nią zadbał, bo szkoda mi jej oddać w ręce kogoś kto ją zajeździ (to część mnie, włożyłem w nią sporo pracy, serca, nie wspominając już o pieniądzach, każdy kto ma MRkę wie o co chodzi ;) ). Poniżej wymienię co w niej zrobiłem:
- szlif płaszczyzny bloku oraz głowicy (głowica ma wymienione uszczelki trzonków zaworowych oraz została cała sprawdzona)
- kompletny rozrząd GMB
- panewki główne i korbowodowe MOTREX
- pierścienie nominalne GRANT
- wał korbowy nominalny
- kompletne sprzęgło
- skrzynia biegów rev3+ (mocniejsza)
- kompletny zestaw uszczelek silnika
- nowe przewody wysokiego napięcia, kopułka i palec
- zawieszenie jest w stanie bardzo dobrym, sprawność amortyzatorów po 89% każdy (posiadam wydruk potwierdzający)
- nowe świece platynowe DENSO
- nowy filtr powietrza K&N
- nowe opony YOKOHAMA PARADA 205/45R17 4x ponad 7mm bieżnika każda
- Felgi RAZE 17x7
- nowa chłodnica cieczy chodzącej
- ogarnąłem skorodowaną belkę (sanki) tylnego zawieszenia oraz trzymaki pod stabilizatorem z przodu

CO JEST DO ZROBIENIA:
- obecnie muszę kupić sonde lambde, bo moja jest nie sprawna ( to będzie sfinalizowane w tym tygodniu )
- jest parę rysek na lakierze (lakier był odnawiany 4 lata temu), ale jak wiadomo samochód nie jest nowy
- skórzane boczki foteli są lekko poprzecierane
Ubezpieczenie ważne do września, a kolejne badanie techniczne do marca 2016.
Według mnie to tyle. Do auta dorzuce jeszcze starą skrzynie biegów i przelotowy wydech oraz 2 komplet 17stek( za dopłatą 1000 zł).
Poniżej parę zdjęć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt w prywatnej wiadomości lub w komentarzu. Mogę przesłać jeszcze wiecej dodatkowych zdjęć. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ