Oficjalny Zlot 2021 - 6-8 Sierpień

Spotkania, spoty, imprezy oraz zloty
Tora
Posty: 1
Rejestracja: środa 28 paź 2020, 20:23
Model: ZZW30
Generacja: REV1
Silnik: Spalinowy :)

Re: Zlot 2021

Post autor: Tora »

Przywitam się ze wszystkimi - nowy tu jestem. To moja pierwsza MR 2 ale nie pierwsza Toyota. Na pewno pierwszy wpis na forum.
Bardzo chętnie pojawię się na zlocie.
Awatar użytkownika
Maciekmr2
Posty: 661
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 10:58
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3S-GTE
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot 2021

Post autor: Maciekmr2 »

Zapraszamy
MR2 - Mid-engine, Rear-wheel drive, two-seater
Awatar użytkownika
xanter
Posty: 713
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 22:01
Model: Inny
Silnik: 3SGTE
Lokalizacja: Legionowo

Re: Zlot 2021

Post autor: xanter »

Jest propozycja z Celica Club Polska na zorganizowanie wspólnego zlotu z MR2CP

Krzysztof Piwoński pisze:
Hej,
Reprezentując zarząd klubu Celica – Club Polska, chciałem zapytać Was czy nie chcielibyście zorganizować wspólnego zlotu wraz z Celicami.
Z racji Pandemii urodziny naszego klubu, które odbywają się w ostatni weekend lutego raczej się nie odbędą, więc planujemy przełożenie imprezy na cieplejszy okres gdzie raczej obostrzenia zostaną zawieszone.
Jeden z naszych klubowiczy jest współorganizatorem eventu Sakura, organizowany w końcu maja początku czerwca
Jest to Time atack na torze Krzywa, i tam też my chcemy zrobić zlotu urodzinowy.
Plusem tego miejsca jest też możliwość wzięcia udziału w 2 dniowym Time attacku (dla chcących) odchodzi też organizacja toru. Pozostali bawią się tak jak na Japfescie
Osobiście nie byłem tam jeszcze ale tak chłopaki opowiadają o tej imprezie.
No i pytanie do Was czy też bylibyście zainteresowani takim wspólnym zlotem ??
Awatar użytkownika
Arnoldman
Posty: 676
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 15:58
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: V6
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlot 2021

Post autor: Arnoldman »

Przy organizacji ostatniego zlotu też brałem pod uwagę połączenie zlotu, tyle że z Suprami, jednak Ci z ktorymi rozmawialem w naszym klubie nie popierali pomysłu. Mimo że są na pewno znacznie mniej licznym klubem niż Celica...

Zlot MR2 to zlot MR2. Dla mnie to święto raz do roku. Prawie jak wigilia 8-)

Spotkanie z Celica clubem jak najbardziej, ale... jako osobna impreza typu MR2 Club meeting Celica Club...
Na pewno będzie inny charakter takiej łączonej imprezy niż nasze wąskie zgrane MR2 Family. U nas nie ma zarządu albo każdy jest w zarządzie klibu :D

Co do samochodow: na zlocie MR2 jest zawsze kilka rodzynków bez MR2... a jak przyjedzie do nas klub celica....to też będą mieć kilka rodzynków.. okaże się że na zlocie MR2 jesteśmy rodzynkami, dodatkiem na naszym dorocznym święcie.

Takie mialem wnioski. Zrobicie jak zechcecie, to tylko moje doświadczenie i zdanie oparte także na opiniach naszych klubowiczów. Ja i tak będę..
Awatar użytkownika
xanter
Posty: 713
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 22:01
Model: Inny
Silnik: 3SGTE
Lokalizacja: Legionowo

Re: Zlot 2021

Post autor: xanter »

Arnoldman pisze: środa 18 lis 2020, 14:12 Przy organizacji ostatniego zlotu też brałem pod uwagę połączenie zlotu, tyle że z Suprami, jednak Ci z ktorymi rozmawialem w naszym klubie nie popierali pomysłu. Mimo że są na pewno znacznie mniej licznym klubem niż Celica...

Zlot MR2 to zlot MR2. Dla mnie to święto raz do roku. Prawie jak wigilia 8-)

Spotkanie z Celica clubem jak najbardziej, ale... jako osobna impreza typu MR2 Club meeting Celica Club...
Na pewno będzie inny charakter takiej łączonej imprezy niż nasze wąskie zgrane MR2 Family. U nas nie ma zarządu albo każdy jest w zarządzie klibu :D

Co do samochodow: na zlocie MR2 jest zawsze kilka rodzynków bez MR2... a jak przyjedzie do nas klub celica....to też będą mieć kilka rodzynków.. okaże się że na zlocie MR2 jesteśmy rodzynkami, dodatkiem na naszym dorocznym święcie.

Takie mialem wnioski. Zrobicie jak zechcecie, to tylko moje doświadczenie i zdanie oparte także na opiniach naszych klubowiczów. Ja i tak będę..
Sama prawda
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot 2021

Post autor: mystek »

Też widziałbym zlot MR2 jako Zlot MR2 tylko i wyłącznie.
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlot 2021

Post autor: RAFIMR2 »

Tak jak Arni pisał zlot MR2 to zlot MR2 nie mam nic przeciwko spotkaniu c celicami (w końcu rodzina ) lecz nasze zloty sa juz tradycją i takie powinny zostać.
Wrocimy dodo tematu po nowym roku jak Jacob dostanie info z Ośrodka.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlot 2021

Post autor: RAFIMR2 »

Pany i Panewki Moi Drodzy
Nadszedł nowy rok więc i tutaj musi zacząć się coś dziać,
TERMIN ZLOTU 2021 Boże Ciało czyli standard w tym roku będzie to w kalendarzu:
03-06 CZERWIEC 2021
W tym roku zlot będzie miał nieco inny charakter niż dotychczas, a mianowicie DUŻA AKTYWNOŚĆ czyli sporo jazdy itp.
Co możemy już zdradzić....... Tak będzie TOR :D ( od razu powiem nie jest to Łódź )
Lokalizacja centrum Polski okolice Łodzi i Warszawy

Dzień pierwszy Czwartek:
Spotykamy się , i już w pierwszy dzień atrakcje, więc liczymy na frekwencję.
Dzień drugi Piątek:
Jedziemy na tor na którym spędzimy ok 8 godzin , po czym jedziemy do ośrodka. Bawimy się powiedzmy jak zawsze.
Dzień trzeci Sobota:
Planujemy również atrakcje od godz ok 13 czyli po późnym śniadaniu, będzie czas na ogarnięcie się, ponieważ będzie trzeba kawałek przejechać. Po czym wracamy , aby się jeszcze pobawić jeśli starczy sił.
Dzień czwarty Niedziela:
Jak to w życiu, wszystko co dobre szybko się kończy wracamy do domku.

Szczegóły podamy dopiero od koniec Stycznia ponieważ czekamy na kilka informacji.
Oczywiście, jeśli korona nam czegoś nie popsuje spotkamy się w Czerwcu.
Czekamy na wasze głosy i zapisy na razie w ciemno lecz chodzi bardziej o termin, aby każdy mógł sobie go zarezerwować.


Pozdrawiamy organizatorzy.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
kondziej
Posty: 409
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 12:44
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: V6 & 3S-GTE

Re: Zlot 2021

Post autor: kondziej »

Obecny 🥃
Awatar użytkownika
MattxD
Posty: 68
Rejestracja: czwartek 03 sty 2019, 11:09
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE REV2

Re: Zlot 2021

Post autor: MattxD »

Zgłaszam się :mrgreen:
Zablokowany