"Świeżyzna na bazarze"

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
LUKT
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 14:35
Model: SW20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: LUKT »

oskarws6 pisze:LUKT
Tu nie chodzi tylko o rdzę... z resztą życzę Ci abyś się nie przekonał o tym co mam na myśli :roll:

A dokładnie ?

Będę wdzięczny za każdą cenną wskazówkę ;)
oskarws6
Posty: 268
Rejestracja: środa 25 cze 2014, 20:29
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: oskarws6 »

Hmm na przykadzie mojej - wyszlo wszystko po paru wizytach na torze. Samochod byl jeżdżony na niskim zakresie obrotow itd był zamulony w cholere. Wyglądał i wyglada ladnie bo była to tylko prowizorka zrobiony lakier ( kiepsko oczywiscie bo juz pękna na szpachli), z uszczelniaczy polosi cieklo, z uszczelniaczy na rozrzadzie cieknie, w tą zimę ogarniam wszystko, uszczelka pod glowicą padła, dużo gwintów uje***** , mankamentow w cholere, chlodnica przeżarta była, bo ją wymienilem, pomieszane w cholere z elektryką niesamowite jaja mialem i mam nadal, oj duzo by pisać. Bylo jeszcze pare rzeczy, ale dużo by wymieniać, po prostu trzeba zwracac uwagę na wszystko. Pozdrawiam
LUKT
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 14:35
Model: SW20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: LUKT »

oskarws6 pisze:Hmm na przykadzie mojej - wyszlo wszystko po paru wizytach na torze. Samochod byl jeżdżony na niskim zakresie obrotow itd był zamulony w cholere. Wyglądał i wyglada ladnie bo była to tylko prowizorka zrobiony lakier ( kiepsko oczywiscie bo juz pękna na szpachli), z uszczelniaczy polosi cieklo, z uszczelniaczy na rozrzadzie cieknie, w tą zimę ogarniam wszystko, uszczelka pod glowicą padła, dużo gwintów uje***** , mankamentow w cholere, chlodnica przeżarta była, bo ją wymienilem, pomieszane w cholere z elektryką niesamowite jaja mialem i mam nadal, oj duzo by pisać. Bylo jeszcze pare rzeczy, ale dużo by wymieniać, po prostu trzeba zwracac uwagę na wszystko. Pozdrawiam

No jak w każdym aucie tego typu. Powiem szczerze że wszystkie auta które miałem a w większości mowa o Celicach były sprowadzone z niemiec i z rzadną takich problemów nie miałem. Wiadomo te auta swoje lata mają, ale myślę że da sie kupić zadbany egzemplarz..
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: WojtekMR »

z tych dwóch niemieckich stanowczo lepiej wygląda ta czarna (oczywiście to tylko zdjęcia)
trochę ta moc odstrasza - za te pieniądze raczej nie nastawiłbym się na lalkę zwłaszcza w D
Awatar użytkownika
xanter
Posty: 713
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 22:01
Model: Inny
Silnik: 3SGTE
Lokalizacja: Legionowo

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: xanter »

Wracając do turbo z sulęcina, oglądał lub zna ktoś z was to auto, warto się w to pchać ????
LUKT
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 14:35
Model: SW20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: LUKT »

WojtekMR pisze:z tych dwóch niemieckich stanowczo lepiej wygląda ta czarna (oczywiście to tylko zdjęcia)
trochę ta moc odstrasza - za te pieniądze raczej nie nastawiłbym się na lalkę zwłaszcza w D

No niestety czarna się szybko sprzedała. Rozmawiałem z właścicielem i stwierdził że auto było jeszcze całe w oryginalnym lakierze, w ładnym stanie blacharskim poza jednym "parchem" na błotniku. Silnik był zakuty na dobrych gratach. Jedyny mankament to przegrzana głowica, tłoki i cała reszta ok. Powód sprzedaży to zakup jakiegoś sportowego chevroleta.. Więc jednym słowem trochę szkoda ;)
Awatar użytkownika
GOLDI
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 20:25
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: obecny

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: GOLDI »

LUKT pisze: Jedyny mankament to przegrzana głowica,
co autor miał na mysli :D?
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: RAFIMR2 »

GOLDI pisze:
LUKT pisze: Jedyny mankament to przegrzana głowica,
co autor miał na mysli :D?

Może zmęczona od pracy :D
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
LUKT
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 14:35
Model: SW20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: LUKT »

podobno tylko uszczelka była do wymiany ;)
BlindNomad
Posty: 323
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 09:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE
Lokalizacja: Krk

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: BlindNomad »

Tylko, albo aż uszczelka pod głowicą.
ODPOWIEDZ