[elementy na zamówienie] MR2 2ZZ

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
cardoctor
Posty: 28
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 20:37
Model: ZZW30
Generacja: REV3
Silnik: 2zz

[elementy na zamówienie] MR2 2ZZ

Post autor: cardoctor »

Cześć!!

Za namową jednego z naszych kolegów postanowiłem wstawić również tutaj ofertę wykonania na zamówienie elementów do Toyoty MR2 ZZW30

Każdy z elementów, który oferuje wykonałem dla siebie w procesie składania mojej MR2. Towar dopasowany i przetestowany :D

Do wykonania oferuje następujące elementy:

- Lekkie koło alternatora wg. wzoru MonkeyWrench 1ZZ-FE/2ZZ-GE - cena 178 PLN + koszt wysyłki

Obrazek

Obrazek

- Breastplate - wzmocnienie podwozia - wykonane z 8mm utwardzanego duraluminium norma: EN AW-2007

Ma bardzo dużą wytrzymałość na skręcanie i rozciąganie + malowanie proszkowe - cena 450 + koszt wysyłki


Obrazek

Obrazek

Obrazek

- Drążki stabilizatora przód 22mm i tył 18 mm z regulacją - wykonane ze stali sprężynowej, formowane termicznie, malowane proszkowo - cena przód 400 PLN/ tył 450 PLN + koszty wysyłki

Obrazek

Obrazek

Uszczelki termiczne kolektora dolotowego i przepustnicy 2ZZ-GE (rozmiar nominalny lub pod porting) - 150 PLN za komplet + koszty wysyłki

Obrazek

Obecnie to główne elementy, które jestem w stanie wykonać. Wraz z rozwojem projektu mojej MR2, sukcesywnie będę dodawał nowe artykuły. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych elementów napisz do mnie wiadomość prywatną.

Pozdrawiam

Cardoctor
ODPOWIEDZ