"Świeżyzna na bazarze"

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
koldziak
Posty: 8
Rejestracja: piątek 24 mar 2017, 16:21
Model: AW11
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: koldziak »

Awatar użytkownika
Bogusław Linda
Posty: 44
Rejestracja: niedziela 18 paź 2015, 16:35
Model: AW11

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Bogusław Linda »

No właśnie też mi się tak wydawało. Jakiś czas później ktoś sprzedawał bardzo podobną, już z silnikiem i teraz znowu.
KubaBe
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 21:15
Model: Inny
Generacja: REV1
Silnik: 1MZ-FE

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: KubaBe »

Bilo pisze:Problemem przewaznie jest wlasciciel... poczyta allegro dolozy troche wlasnego sentymentu i kazda sztuka jest cudem :D . Nalezy jednak ocenic kazde auto i probowac kupic za tyle za ile jest warte dla nas lub blisko tego. Kolejny problem to to ze budzet remontowy np 10 tys obecnie na niewiele starcza. I jak juz skończymy to nijak ma sie to do sredniej wartości aut. Do tego mr2 jest doslownie kilka na rynku.
Dlatego trzeba mierzyć siły na zamiary! ;) Jak kupujesz auto do remontu to powinieneś wiedzieć ile potrzeba kasy na doprowadzenie do fajnego stanu :roll:
No i pewnie, że nijak ma się to do średniej wartości auta, ale jeżeli robisz to dla pieniędzy, a nie z pasji czy chęci posiadania wymarzonego auta w stanie idealnym, to można to postrzegać jako inwestycję na przyszłość :) te auta będą tylko drożały z czasem, a japońce lubią korodować i być poddawane modyfikacjom :D
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: mystek »

Witam. Od jakiegoś czasu szukam jako auto weekendowe jakiegoś klasyka, który by jeździł jakoś i najchętniej japońskiego (z wyjątkiem Civików, których jest zbyt wiele :D ). No i tak wczoraj ponownie wróciłem do tematu MR2. Co do tego szarego ( https://www.olx.pl/oferta/toyota-mr2-sw ... 834d3d1773 ) - skoro miał silnik wymieniany na 3 gen, to chyba powinna to być zaleta, a nie wada?

Ktoś to oglądał w ogóle?
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Kubek_KSJZ »

Jesli w ramach klasyka to wada, jesli wzgledy praktyczne to zaleta o ile wszystko dziala po swapie a bywa z tym roznie. Ale 10k to bardzo watpie by bylo to cos warte bo dawno by poszla
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: mystek »

No, to fakt, że "coś tanio", a do Jeleniej mam 360km, tez nie uśmiecha mi się tracić całego dnia, żeby obejrzeć auto, które stoi na OLX.pl widocznie dość długo patrząc po śnieżnych zdjęciach :)
Awatar użytkownika
xanter
Posty: 713
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 22:01
Model: Inny
Silnik: 3SGTE
Lokalizacja: Legionowo

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: xanter »

Nie sugeruj się niczym te auta nie schodzą jak ciepłe bułeczki. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem. Pewne jest tylko jedno że ciężko i bardzo drogo doprowadza się auto po partaczach. Chyba że się natym znasz i sam sobie co nieco potrafisz ogarnąć. Ze zdjęć i opisu warta obejrzenia. Ja po swoją 460 km jechałem w ciemno lawetą
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: mystek »

Wlasnie wyjezdzamy do Jeleniej obadac ta szarą, jadac dzisiaj po Krakowie widzialem ladna, czerwoną rev5 chyba. Przeznaczenie? :p
Bilo
Posty: 272
Rejestracja: sobota 12 mar 2016, 19:56
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Bilo »

W nocy bedziesz ogladal? Napisz jak było i czy kupiłeś
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: mystek »

Kupiony, jutro zaloze temat i opiszę co i jak
ODPOWIEDZ