Mr2 sw20 rev3

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Crawling
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2014, 08:44
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 175 HP

Mr2 sw20 rev3

Post autor: Crawling »

Cześć.
Sprzedam swoją mr2 sw20 rev3 z 1994 roku. Kolor czerwony. Sprowadzona z Niemiec. W moim posiadaniu od 2012 roku. Przebieg: 157 tys. Wyposażenie: centralny zamek, abs, wspomaganie kierownicy, elektrycznie składane i podgrzewane lusterka, elektryczne szyby, radio CD, welurowa tapicerka, poduszka powietrzna kierowcy. Auto jakiś czas temu było malowane z zewnątrz pod oryginalny kolor, ale nigdy nie uczestniczyło w wypadku. Nie wyjeżdżało z garażu zimą i w deszczu. Żeby nie było kolorowo auto ma też mankamenty. W sierpniu kończy się przegląd i OC. Jeśli znajdę czas, to wszystko przedłużę. Auto ma też wyciek z układu chłodzenia. Okazało się, że puscił brok. Mechanik wymienił go na nowy. Za jednym zamachem zmieniliśmy rozrząd na oryginalnych częściach, łącznie z napinaczem, oprócz paska Continental. Po jakimś czasie problem powrócił. Podejrzewam złe nabicie broku. Tym razem chciałem oddać samochód do kogoś, kto zna się na rzeczy, ale jedyny sensowny mechanik w pobliżu (Hampel) nie znalazł czasu na taką błahostkę, a później auto poszło w odstawkę. Wyciek ustał, ale nie wiadomo na ile. Od tamtego czasu wyjeżdżam autem tylko na przegląd raz w roku. Silnik się nie przegrzewa, ale wg mnie jest to usterka do usunięcia na cito. Dlatego skłonny jestem do negocjacji ceny w granicach rozsądku. Posiadam jeszcze zapasowe, oryginalne broki, pasek osprzętu, bo fachowcy zapomnieli wymienić podczas wymiany rozrządu, świeży olej, filtr oleju, cztery tarcze kotwiczne, dwie manszety na tył, bo są rozdarte i sworznie wahaczy. W aucie wymienione były jeszcze świece, przewody wysokiego napięcia oraz akumulator. Więcej informacji na priv. Cena: 48 tys do lekkiej negocjacji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czwartek 22 lip 2021, 11:54 przez Crawling, łącznie zmieniany 5 razy.
XXX
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 07 cze 2021, 16:35
Model: Inny
Generacja: REV1
Silnik: Spalinowy :)

Re: Mr2 sw20 rev3

Post autor: XXX »

Zanim doczekałem się zdjęć to cena wzrosła o 10.000 czy muszę przestać palić te ziółka po nocy i mi coś na oczy siadło?
Awatar użytkownika
Arnoldman
Posty: 676
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 15:58
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: V6
Lokalizacja: Katowice

Re: Mr2 sw20 rev3

Post autor: Arnoldman »

bylo 48 tys od początku, czyli to jednak te ziolka :P
Awatar użytkownika
Johan
Posty: 108
Rejestracja: piątek 06 mar 2015, 18:13
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE gen3
Lokalizacja: Wawa

Re: Mr2 sw20 rev3

Post autor: Johan »

Jestem ciekaw tych zdjęć bo chce do swojej porównać :D
Martinez88
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 23 lut 2021, 00:01
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: 3gst

Re: Mr2 sw20 rev3

Post autor: Martinez88 »

I jak udało się nabic brok?
MarcinW
Posty: 8
Rejestracja: sobota 12 lut 2022, 17:40
Model: AW11
Generacja: REV3
Silnik: Spalinowy :)

Re: Mr2 sw20 rev3

Post autor: MarcinW »

Podbijam pytanie 🙂
ODPOWIEDZ