Ostatni etap porządków po MR2

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Ostatni etap porządków po MR2

Post autor: Denis »

Większość części które miałem po swoim dawcy zabrał nasz klubowicz (ze Świdnicy lub okolic), wydawało mi się wtedy że to praktycznie wszystko. Totalne porządku na strychu i sprzątanie po częściach z Aristo, a tu znowu kilka rzeczy. Tym razem to już na pewno koniec, bo chyba nie mam więcej miejsc, gdzie te częsci jeszcze mogłby by leżeć :lol: :lol:

Na zdjęciu jest praktycznie wszystko co mam. Jeśli potrzebujecie czegoś to piszcie o pojedyncze elementy, choć wolałbym by ktoś zabrał całość.
Są czujniki ABS (sprawne w chwili demontażu), lampa EU w idealnym stanie, podszybcie EU, oem radio sprawne, listwa zderzaka REV3, osłony podwozia, fotel EU sprawny, ale puściły szwy, oryginalna przednia szyba (na foto jest w kartonie) Live Sound system (możliwe że czegoś brakuje, ale powinien być komplet), pełna wiązka z rev1, fabryczny zestaw lewarka z kluczem i wszystko co dalej na zdjęciach mniej warte :)
Cena na potrzeby regulaminu: 200 zł za kompletną wiązkę, reszta rzeczy do ustalenia.
Wysyłka możliwa albo odbiór Zgorzelec/Wrocław
telefon 785 270 420 - piszcie, dzwońcie, na forum rzadko zaglądam :) Będzie jeszcze jedna fotka z duperelami które mam w jednym kartoniku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
skejcior
Posty: 9
Rejestracja: piątek 27 paź 2017, 10:13
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3sge

Re: Ostatni etap porządków po MR2

Post autor: skejcior »

Przewody zapłonowe rev3 razem z przewodem do cewki bym nie interesowały jeżeli sprawne
ODPOWIEDZ