Mr2 sw20 rev3 uk na czesci sprzedam 3sge 170km 1Pln

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
PatrykS
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 24 kwie 2017, 11:29
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3s-gte

Mr2 sw20 rev3 uk na czesci sprzedam 3sge 170km 1Pln

Post autor: PatrykS »

Czesc wszystkim. Niestety podjalem decyzje o sprzedazy na czesci.

REV3 N/A 3SGE 170KM. 1998r.

NIE SPRZEDAJE: BUDY, SZYB, MAGLA,KIEROWNICY RESZTA JEST do kupienia( spiler, lampy, przekaźniki, zderzaki etc).

Mam też komplet amortyzatorów ze sprężynami z rev3 turbo i 2x 2din(alpine I pioneer)
Wydech koncowy blueflame( bez b-pipe)
Wydech końcowy Japspeed ( do zespawania w jednym miejscu ) - jest na samochodzie
Wydech kocowy seria


Silnik byl odpalany jakies 18 miesięcy temu wszystko było w porządku, skrzynia na 3 biegu lekko zgrzyta ale jezdzi. Brak chłodnicy wiec auto nie jezdzi.

Nie mam możliwości byc kolo tego samochodu na bieżąco wiec na ewentualne graty bedzie trzeba chwile zaczekac, raz na miesiąc będę stral sie wysyłać co potrzeba. Silnik, skrzynia, ecu na samochodzie.


Lampy tyl sprzedane.

Kontakt na fb Patryk Solt lub
[email protected]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
PatrykS
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 24 kwie 2017, 11:29
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3s-gte

Re: Mr2 sw20 rev3 uk na czesci sprzedam 3sge 170km 1Pln

Post autor: PatrykS »

Czesc wszystkim. Niestety podjalem decyzje o sprzedazy na czesci.

REV3 N/A 3SGE 170KM. 1998r.

NIE SPRZEDAJE: BUDY, SZYB, MAGLA,KIEROWNICY RESZTA JEST do kupienia( spiler, lampy, przekaźniki, zderzaki etc).

Mam też komplet amortyzatorów ze sprężynami z rev3 turbo i 2x 2din(alpine I pioneer)
Wydech koncowy blueflame( bez b-pipe)
Wydech końcowy Japspeed ( do zespawania w jednym miejscu ) - jest na samochodzie
Wydech kocowy seria


Silnik byl odpalany jakies 18 miesięcy temu wszystko było w porządku, skrzynia na 3 biegu lekko zgrzyta ale jezdzi. Brak chłodnicy wiec auto nie jezdzi.

Nie mam możliwości byc kolo tego samochodu na bieżąco wiec na ewentualne graty bedzie trzeba chwile zaczekac, raz na miesiąc będę stral sie wysyłać co potrzeba. Silnik, skrzynia, ecu na samochodzie.


Lampy tyl sprzedane.
ODPOWIEDZ